Jeżeli masz pytania
Skontaktuj się z nami
Automatyka Przemysłowa Serwis
A. i E. Durańscy, Z. i M. Gmaj Sp.j.


Siedziba:
ul. Stanisława 12
05-800 Pruszków

Biuro:
ul. Włodarzewska 47
02-384 Warszawa

aps@apserwis.com.pl
tel. 22 863 97 37
tel. 22 863 97 45
fax: 22 863 97 44


BEZPŁATNE TESTOWANIE OPCJI SOFTWARE

Informujemy, że istnieje możliwość uzyskania bezpłatnych kodów do tymczasowej aktywacji wybranych opcji software dostępnych na sterowaniach firmy HEIDENHIAN (np. DXF-konwerter, KinematicsOpt i wiele innych).

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zmienione godziny pracy

W związku z panującą pandemią COVID-19, nasze biuro pracuje od pon-czw w godzinach 9:00-15:00. Prosimy o kontakt drogą mailową.

O firmie

Firma APS jest firmą inżynierską, działającą na rynku automatyki przemysłowej od 1993 r. Obecnie naszą wiodącą działalnością są aplikacje związane z układami sterowań do obrabiarek i urządzeń. Od 2003 r. jesteśmy nieprzerwanie wyłącznym i autoryzowanym przedstawicielem firmy DR. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH na terenie Polski. W naszej ofercie znajduje się wysokiej klasy sprzęt tej firmy z możliwością instalacji oraz późniejszego szkolenia i serwisu.

Bardzo istotnym kierunkiem działalności firmy jest modernizacja obrabiarek sterowanych numerycznie. Oferujemy przeróbki obrabiarek z wykorzystaniem sprzętu HEIDENHAIN, opartych na technice analogowej i cyfrowej. Wszystkie obrabiarki po modernizacji są indywidualnie ustawiane i sprawdzone pod względem dokładności obróbki. Modernizacje skupione są na wymianie sprzętu elektrycznego (przykładowo: układy sterowań, układy napędowe, układy pomiarowe, silniki). W sporadycznych przypadkach zajmujemy się również renowacją układów mechanicznych takich jak śruby kulowe, prowadnice i inne elementy podlegające regeneracji.

Firma oferuje również instalacje układów pomiarowych i odczytów na obrabiarkach konwencjonalnych. W tym przypadku nasi inżynierowie, po wstępnych oględzinach obrabiarki, dobierają sprzęt i instalują go na obrabiarce.

Prowadzimy także szkolenia operatorów i programistów obrabiarek CNC oraz serwisantów (szkolenia PLC). Dysponujemy obrabiarkami szkoleniowymi, na których można sprawdzać praktycznie nabyte umiejętności. Więcej informacji na temat szkoleń znajduje się w zakładce „Szkolenia”.

Nasza firma produkuje również obrabiarki szkoleniowe wyposażone w przemysłowe sterowania HEIDENHAIN.