Jeżeli masz pytania
Skontaktuj się z nami
Automatyka Przemysłowa Serwis
A. i E. Durańscy, Z. i M. Gmaj Sp.j.


Siedziba:
ul. Stanisława 12
05-800 Pruszków

Biuro:
ul. Włodarzewska 47
02-384 Warszawa

aps@apserwis.com.pl
tel. 22 863 97 37
tel. 22 863 97 45


BEZPŁATNE TESTOWANIE OPCJI SOFTWARE

Informujemy, że istnieje możliwość uzyskania bezpłatnych kodów do tymczasowej aktywacji wybranych opcji software dostępnych na sterowaniach firmy HEIDENHIAN (np. DXF-konwerter, KinematicsOpt i wiele innych).

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Linie technologiczne

Firma APS od 1995 r. zajmuje się konstruowaniem, budową i serwisem automatycznych linii technologicznych. Wszyscy inżynierowie posiadają szerokie doświadczenie we wdrażaniu i uruchamianiu kompletnych procesów produkcyjnych. Maszyny zadaniowe wykonujemy według indywidualnych potrzeb naszych klientów. Szczególne miejsce zajmują kompletne linie do cięcia blach na taśmy i arkusze.

Wykonaliśmy już ponad dwadzieścia kompletnych aplikacji tego typu. Pierwsza nasza linia pracuje już ponad 15 lat. Naszymi stałymi klientami są takie firmy jak : Baks , Finco Stal Serwis, MG Murbet , Gerda Hydomat i inni. Naszym najnowszym osiągnięciem jest wykonanie i uruchomienie linii do cięcia na arkusze z gilotyną synchroniczną i w pełni zautomatyzowanym pakowaniem pociętych arkuszy, wykorzystując zjawisko podciśnienia do trzymania pociętych formatek. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką klasę tolerancji płaskości pociętego materiału.

Wykonujemy oczywiści także modernizacje istniejących linii technologicznych. Podejmujemy się wykonania zamiany całego układu sterowania jak również zamiany poszczególnych urządzeń w linii.

Zapraszamy do współpracy.


Agregat
Hamulec
Napędy główne
Nawijak
Obrotnica
Odwijak
Wózek